Concept indelingen seizoen 2019/2020 Ulftse Boys, GWVV en NVC Jeugd

17 juni 2019 11:30


Lees verder

Nadat we het afgelopen jaar succesvol de samenwerking met de jeugd van GWVV hebben gerealiseerd zal het komende jaar ook de jeugd van NVC deel uitmaken van ons unieke samenwerkingsverband.

De afgelopen maanden hebben we hard gewerkt aan de het realiseren van de indelingen voor het nieuwe seizoen. Bijgaand treft u alle indelingen per leeftijdscategorie aan.

De gepubliceerde indeling is met grote zorgvuldigheid gemaakt, maar het kan natuurlijk altijd zo zijn dat er een fout ingeslopen is.  Het kan zijn dat op basis van nieuwe aanmeldingen in een bepaalde leeftijdscategorie overgegaan wordt tot het vormen van een nieuw team of tot een herindeling.

Zoals het er nu naar uit ziet zullen we met maar liefst 25 jeugdteams starten.

Het zijn niet alleen jongens die komen voetballen, we zijn er wederom in geslaagd om in iedere leeftijdscategorie (van  MO19 tot en met MO8) minimaal één meisjesteam te formeren.

Het gaat niet alleen om indelen van spelers maar uiteraard ook om het indelen van de juiste begeleiding. Vandaar dat we met trots mogen zeggen een groot deel van de begeleiders reeds is ingevuld voor het komende seizoen.

Echter:

  *   Ben je nog geen lid van één van onze verenigingen en wil je weten in welk jongens- of meisjesteam jij volgend seizoen zou kunnen voetballen?
  *   Wil je in juni een keer meetrainen met jouw leeftijdsgenoten?
  *   Ben je nog niet gevraagd maar wil je wel iets betekenen in de begeleiding van de jeugd?

Neem dan contact op met één van onze Jeugd Coördinatoren (informatie zie onderstaand) of met iemand anders die je kent van onze TC.

Met sportieve groet,
Technische Commissie Ulftse Boys, GWVV en NVC Jeugd


Naam Aanspreekpunt E-mailadres
Roy Bongers O19 roybongers@aol.nl
Gerard Wijnia O17 gerard.wijnia@gmail.com
Berry Spaink O15 berryspaink@gmail.com
Olaf Dickmann O13 o.dickmann@outlook.com
Mike Geurtsen O11 mikegeurtsen@hotmail.com
Harold Kuster O9 en NVC haroldkuster@gmail.com
Koen Hunting O7 & Kleuters koenhunting@hotmail.com
Maurice Aalders Communicatie m.aalders@it-value.nl
Steven te Lintum Beleid Stelintum1@gmail.com
Gerrie Roes Facilitair roes99@hetnet.nl
Martijn Egberts Keepers m.egberts75@gmail.com
Renee Lavalaye – Horstik Girls R.Lavalaye@degoudenleeuwgroep.nl
Mike Frazer GWVV m.frazer7@chello.nl



Onderstaand de indelingen voor het komende seizoen:

Jongens O19-1 Jongens O17-1 Jongens O15-1
Jongens O19-2 Jongens O17-2 Jongens O15-2
Meisjes O19-1 Meisjes O17 -1 Meisjes O15-1
     
Jongens O13-1 Jongens O12-1 Jongens O10-1
Jongens O13-2 Jongens O11-1 Jongens O10-2
Jongens O13-3 Jongens O11-2 Jongens O9-1
Meisjes O13-1 Jongens O8-1
Jongens O7-1





JO19-1

Hagenaar, Henne
Hal, Edo van
Teunissen, Bram
Rots, Bart
Heuvels, Stijn
Mecking, Mick
Ampting van, Lucas
Flipse, Douwe
Halfman, Tom
Zantvoort, Nigel van
Osch van, Nino
Robben, Pim
Aalders, Luuk
Schepers, Sem
Jansen, Bob
Frazer, Milan
Bongers, Gijs
Heuvels, Cas

Beumer, Eric (Hoofdtrainer)
Roenhorst, Maud (Trainer /assistent)
Wissing, Thomas (Trainer /assistent)
Heuvels, Raymond (Grensrechter)
Aalders, Maurice (Teammanager)


JO19-2

Vinkenvleugel, Hidde
Blasini, Ghareeb
Giesen, Jesse
Pas, Tim te
Feenstra, Justin
Migo, Bram
Overgoor, Pepijn
Jansen, Tim
Messing, Kay
Feukkink, Jesse
Kurich, Hani
Schmitz, Glenn

Vacature (Hoofdtrainer)
Vacature (Trainer/ assistent)
Vacature (Trainer/ assistent)


MO19-1

Gilsing, Pien
Prinsen, Rosa
Sollman, Tinka
Knaven, Jill
Hansen, Bo
Horstik, Isa
Joosten, Elisa
Schweckhorst, Diede
Stijntjes, Flore
Bruins, Fleur
Tebbes, Elien
Bruens, Sanne
Gilsing, Loes
Loda, Jessie
Bruins, Marloes
Robben, Lisan
Derksen, Jessa

Kock, Dennis (Hoofdtrainer)
Bruins, Daan (Trainer/ assistent)
Hansen, Simone (Trainer/ assistent)
Bruins, Eddy (Grensrechter)


JO17-1

Offenberg, Koen
Remmen, Gijs van
Wolters, Merlijn
Ravestein, Jari
Osayi, Darren
Peters, Ties
Lanke, Joran
Engel, Noa
Slutter, Pim
Reulink, Kieron
Staring, Mo
Kuster, Jesper
Tempels, Siep
Weijers, Kees
Abdikadir, Hassan

Hakvoort, Mark (Hoofdtrainer)
Hoksbergen, Benny (Grensrechter)
Geurts, Arno (Trainer/ assistent)
Kuster, Manfred (Trainer/ assistent)


J017-2

Tekes, Mehmet
Migchelbrink, Twan
Overbeek, Kyran
Schweckhorst, Mick
Blaauwgeers, Mitchel
Aalders, Jeremy
Berentsen, Merijn
Wijnia, Daan
Flipse, Ties
Holder, Stijn ten
Hamza, Yazan
Peters, Siem
Senturk, Hira Ishak
Dijk, Rick van
Giel Rutten
Morris van Dee

Schweckhorst, Leon (Trainer/ assistent)
Donkers, Raymond (Grensrechter)
Ten Holder, Mark (Trainer/ assistent)
Vacature (Begeleiding)
Vacature (Begeleiding)


MO17-1

Keurntjes, Naomi
Aalders, Anne
Milligen, Mirte van
Lucassen, Roos
Mellendijk, Jamie
Massop, Jitte
Saarloos, Allaycha
Liebrand, Marrit
Halfman, Anne
Hansen, Mila
Frazer, Julia
Tangelder, Lien
Simmes, Bente
Cent, Nicole

Millingen, Peter van (Trainer/ assistent)
Hansen, Jurgen (Trainer/ assistent)
Mellendijk, Jeroen (Hoofdtrainer)
Vacature (Begeleiding)
Vacature (Begeleiding)


JO15-1

Ilbay, Burak
Hoksbergen, Thomas
Overbeek, Ben
Bos, Jurre
Kersten, Lucas
Megens, Nick
Ozturk, Esad
Albayrak, Ayberk
Bongers, Dirk
Frazer, Julian
Evers, Tijn
Brouwer, Merijn
Tomasyan, Louis-David
Lintum, Max te
Smeitink, Ties
Hal, Yannick van

Robben, Dion (Hoofdtrainer)
Guzman, Jordy (Trainer/ assistent)
Huls, Joost (Trainer/ assistent)
Kersten, Roy (Teammanager)


JO15-2

Sleyman, Arkan
Giesen, Marlon
Alratab, Alaa  al din
Abdilaahi Mahamud, Hammi
Sloot, Pepijn
Hagenaar, Meinte
Hagenaar, Jitse
Giezenaar, Bram
Ditters, Jurre
Roseboom, Gijs
Cent, Erik
Yilmaz, Okan
Engel, Ruben
Kwak, Boaz
Stinissen, Orlando
Spaink, Bram
Sloot, Nout
Dee, Floris van

Kock, Niels (Hoofdtrainer)
Berenten, Mark (Trainer/ assistent)
Braam, Hendrik (Trainer/ assistent)
Vacature (Begeleiding)


MO15-1

Bleumer, Britt
Feukkink, Luna
Konst, Iza
Jansen, Britt
Jansen, Fleur
Venhorst, Megan
Kok, Phileine
Ditters, Janne
Thuis, Minke
Roble, Saffa
Horstik, Juul
Kwak, Donna
Kuster, Merle
Jansen, Dido
Huntink, Jodi
Teunissen, Roos
Reulink, Quinty

Vacature (Begeleiding)
Vacature (Begeleiding)
Vacature (Begeleiding)


JO13-1

Huntink, Merijn
Aalst, Dain van
Verhey, Jory
Nohut, Sevki
Alatrash, Adam
Hal, Noah van
Slutter, Dirk
Ozturk, Enes
Rutten, Joep
Evers, Tuur
Egberts, Tygo
Kniest, Kyan
Lintum, Sep te
Smeitink, Guus

Lintum, Steven te (Hoofdtrainer)
Aalders, John (Trainer/ assistent)
Hal, Ingo van (Trainer/ assistent)
Aalst, Koen van (Trainer/ assistent)
Vacature (Begeleiding)


JO13-2

Milligen, Toine van
Beumer, Bodhi
Haverdil, Jurjen
Aalst, Djille van
Mulligen, Samuel van
Rubens, Mads
Megens, Luuk
Aydin, Esad
Hul, Tjebbe van 't
Holder, Cas ten
Menke, Jory
Hoogerdijk, Tijn
Coster, Romio
Konst, Tijn
Menting, Bram

Megens, Erik (Begeleiding)
Menke, Marco (Begeleiding)
Aalst, Cyrille van (Begeleiding)
Vacature (Begeleiding)


JO13-3

Berendsen, Tieme
Yasar, Sehan
Giezenaar, Stijn
Abdulkadir, Ayuub
Keuper, Rick
Wieggers, Wiebe
Blaauwgeers, Dylano
Konst, Daan
Ursinus, Wiebe
Thuis, Stijn
Civan, Omer
Uum, Dirk van
Kolks, Thijs
Lowenthal, Kiano

Blauwgeers, Harold (Begeleiding)
Kolks, Michel (Begeleiding)
Blauwgeers, Mitchel (Begeleiding)
Schepers, Benno (Grensrechter)
Uhm, Jeroen van (Invaller)


MO13-1

Wanders, Iris
Berendsen, Nienke
Kok, Marisa
Rissewijck, Tess
Ditters, Senne
Aken, Jodie van
Meurs, Jaylin
Overbeek, Julia
Kragt, Liz van de
Ditters, Fiene
Bleumer, Emy
Jansen, Nicky
Hal, Sanne van
Willemsen, Anouk
Heijs, Emy-Lynn
Schweckhorst, Jade
Robben, Donna
Thomas, Suus
 
Robben, Ivo (Begeleiding)
Schweckhorst, Jack (Begeleiding)
Heijs, Harry (Begeleiding)
Vacature (Begeleiding)


JO12-1

Küster, Levi
Spaink, Teun
Pavert, Ties van de
Bennink, Jonas
Thomas, Daan
Dickmann, Mees
Keuper, Bram
Mahdi, Rezaie
Rutjes, Dylan

Ruyter, Caz de (Hoofdtrainer)
Jansen, Kay (Begeleiding)
Dickmann, Olaf (Begeleiding)
Keuper, Edwin (Begeleiding)


JO11-1

Marneth, Gertje
Eversen, Michael
Ariesen, Mike
Ariesen, Kai
Heesen, Job
Yilmaz, Berkay
Wieben, Itse
Amerongen, Daan van
Leuverink, Giuliano
Nieuwenkamp, Cem

Nieuwenkamp, Stef (Begeleiding)
Osman, Omar (Hoofdtrainer)
Heesen, Bram (Begeleiding)


JO11-2

Alratab, Maher
Sessink, Abayomi
Velthausz, Roel
Ditshuizen, Julian van
Tijken, Luuk
Küster, Jack
Krol, Stijn
Boos, Siem
Vossenberg, Job
Geerts, Sten
Bongers, Luka

Krol, Henk (Begeleiding)
Driessen, Marco (Begeleiding)
Sessink, Eugene (Begeleiding)
Boos, Rob (Begeleiding)
Vossenberg, Stefan (Begeleiding)


JO10-1

Roseboom, Luuk
Mulligen, Caelum van
Kurich, Ezz Eddin
Kool, Tijmen
Aalders, Dylano
Klaassen, Sem
Kaat, Sep te
Geurtsen, Siem

Klaassen, Andre (Begeleiding)
Kaat, Jacco te (Begeleiding)
Geurtsen, Mike (Begeleiding)


JO10-2

Aalst, Jikke van
Geurtsen, Eefje
Romer, Tess
Wieggers, Isabel
Nijland, Noa
Menting, Nieke
Hilbers, Lieve

Wieggers, Luuk (Begeleiding)
Römer, Rob (Begeleiding)
Hilbers, Eddy (Begeleiding)
Nijland, Hugo (Begeleiding)


JO9-1

Wezenberg, Liam
Koyilgit, Kaan
Mulligen, Owijn van
Messing, Ayke
Grob, Teun
Loodewijk, Malte
Messing, Yari

Messing, Arno (Begeleiding)
Karadavut, Sinem (Begeleiding)
Grob, Bram (Begeleiding)


JO8-1

Brus, Marco
Vieberink, Levy
Rutjes, Nick
Gries, Gido
Velthausz, Stan
Kool, Simon
Altay, Eren
Heusinkveld, Jurre
Peters, Ann

Veldhausz, Christriaan (Begeleiding)
Kool, Jos (Begeleiding)
Rutjes, Jeroen (Begeleiding)
Kool, Pascalle (Begeleiding)


JO8-2

Keurntjes, Gijs
Broek, Brenn ten
Stravers, Lucas
Bolk, Noud
Bennink, Mischa
Hofmeijer, Mels
Bongers, Nino
Aalders, Jip

Bolk, Martin (Begeleiding)
Broek, Toel ten (Begeleiding)
Stravers, Rinus (Begeleiding)
Hofmeijer, Emiel (Begeleiding)


JO7-1

Feukkink, Jurre
Mollenvanger, Dean
Ursinus, Hidde
Eenink, Bart
Protzman, Jesse
Roes, Sil
Küster, Wess
Rissewijck, Roos

Fuekkink, Mark (Begeleiding)
Mollenvanger, Ralph (Begeleiding)
Roes, Marijn (Begeleiding)
Vacature (Begeleiding)

Kleuters

Sessink, Jari
Dulk, Levin den
Heusinkveld, Ties

Teunissen, Bram (Begeleiding)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!