Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 dec 8:30 Longa '30 JO12-2JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-3
11 dec 8:30 AZSV JO11-3JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-2
11 dec 8:30 VVG '25 JO9-2JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-3JM
11 dec 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM FC Winterswijk JO9-4JM
11 dec 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-2 Concordia-W JO8-1
11 dec 8:30 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
11 dec 8:30 SVO DCS/OBW MO13-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1
11 dec 8:40 Gendringen JO7-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
11 dec 8:45 DVC '26 JO8-3JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-3
11 dec 8:50 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 SJO MEC/Bredevoort JO7-1
11 dec 9:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-1JM Varsseveld JO9-3JM
11 dec 9:00 ST: Gendringen/SVGG JO9-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-2
11 dec 9:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 FC Dinxperlo JO7-2
11 dec 9:10 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 Varsseveld JO7-1JM
11 dec 9:20 FC Dinxperlo JO7-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
11 dec 9:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2 Ajax B JO15-1
11 dec 9:30 DEO JO12-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-2
11 dec 9:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM ZZC'20 JO11-2
11 dec 9:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-1 Longa '30 JO10-2
11 dec 10:00 FC Eibergen JO10-3JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2
11 dec 10:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-1 OBW JO12-2
11 dec 10:45 Varsseveld JO11-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1
11 dec 11:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO14-1 DZC '68 JO14-2JM
11 dec 11:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 AZSV JO13-2JM
11 dec 11:00 FC Bergh JO13-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2
11 dec 11:15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO15-1 SVO DCS/OBW MO15-1
11 dec 11:45 SC Klarenbeek VR2 ST SDOUC/Ulftse Boys/GWVV VR1
11 dec 12:00 ST Gendringen/SVGG JO15-2JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3
11 dec 13:00 ST: vv Montferland JO17-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2
11 dec 13:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-3 Longa '30 JO17-4
11 dec 13:00 Pax MO17-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1
11 dec 14:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 S.V. Kilder JO19-1
12 dec 9:30 Ulftse Boys 4 (zon) Longa '30 13 (zon)
12 dec 10:30 SP Rekken 2 (zon) ST: Ulftse Boys/GWVV/SDOUC 3 (zon)
12 dec 11:00 VIOD 7 (zon) Ulftse Boys 6 (zon)
12 dec 11:30 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) Etten 2 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!