Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
1 okt 8:30 DZC '68 JO13-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1JM
1 okt 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-4JM FC Winterswijk JO10-4
1 okt 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-2
1 okt 8:30 Grol JO9-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-3JM
1 okt 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM ZZC'20 JO9-4JM
1 okt 8:30 VVG '25 JO8-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-1JM
1 okt 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO7-3 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
1 okt 8:50 Varsseveld JO7-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
1 okt 8:50 VVG '25 JO7-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO7-3
1 okt 9:00 Keijenburgse Boys JO13-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-3
1 okt 9:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-4 ST: Terborg/Silvolde JO13-3
1 okt 9:00 Keijenburgse Boys MO13-1 (9-tal) ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1
1 okt 9:10 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 VVG '25 JO7-2
1 okt 9:10 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO7-3 Varsseveld JO7-1JM
1 okt 9:15 Halle JO9-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-5
1 okt 9:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1 SJO/SSA HMC '17 JO11-1
1 okt 9:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2 ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO10-1JM
1 okt 9:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-1 Concordia-W JO10-1
1 okt 10:00 Sportclub Groessen JO13-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2
1 okt 10:15 FC Bergh JO15-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3
1 okt 10:30 ST: vv Montferland JO11-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM
1 okt 11:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1 FC Zutphen JO15-1JM
1 okt 11:00 DZC '68 JO10-5 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-3JM
1 okt 11:00 DZC '68 JO8-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-2
1 okt 11:00 SJO MEC/Bredevoort JO7-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
1 okt 11:15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-4 VVG '25 JO15-3
1 okt 11:15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-2 ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-2
1 okt 11:20 ZZC'20 JO7-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
1 okt 12:00 FC Dinxperlo JO19-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2
1 okt 12:00 Ruurlo MO17-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-2
1 okt 12:15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-3 DZC '68 JO17-5
1 okt 13:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2 FC Winterswijk JO17-3
1 okt 13:00 Pax JO15-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2
1 okt 14:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 SJO AZSV - AD '69 JO19-1
1 okt 14:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1 DCS JO17-1
1 okt 14:30 Ulftse Boys VR1 VIOD VR1
2 okt 9:30 SDOUC 3 (zon) Ulftse Boys 4 (zon)
2 okt 9:30 Ulftse Boys 5 (zon) S.V. Kilder 3 (zon)
2 okt 11:45 FC Bergh 3 (zon) ST: Ulftse Boys/GWVV/SDOUC 3 (zon)
2 okt 12:00 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) GSV '38 2 (zon)
2 okt 14:00 Ulftse Boys 1 (zon) Keijenburgse Boys 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!