Cookie beleid v.v. Ulftse Boys

De website van v.v. Ulftse Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
06 sep 18.45 Kilder JO11-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 6-1
09 sep 09.00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 ST: vv Montferland JO11-1 co 3-5
16 sep 08.30 FC Bergh JO11-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 11-1
23 sep 08.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 OBW, JO11-4JM co 15-3
30 sep 08.30 DZC '68 JO11-6JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 9-1
07 okt 08.30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 Concordia-W JO11-2 co 13-3
14 okt 09.30 ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 8-0
04 nov 10.30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 FC Dinxperlo JO11-2 co 2-1
11 nov 09.45 VIOD JO11-3JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 1-9
18 nov 08.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-2 co 8-3
25 nov 09.30 SJO AZSV - AD '69 JO11-4 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 11-5
02 dec 08.30 DZC '68 JO11-7 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 6-3
09 dec 11.15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 Varsseveld JO11-2JM co 3-1
16 dec 11.15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 5-1
20 jan 11.30 Meddo SC JO11-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 7-1
27 jan 09.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 FC Dinxperlo JO11-2 co 4-2
03 feb 08.30 Grol JO11-4 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 10-0
24 feb 08.30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 SJO AZSV - AD '69 MO11-1 co 4-0
02 mrt 09.30 KSV JO11-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 0-6
09 mrt 09.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 FC Trias JO11-2JM co 3-2
16 mrt 09.30 SJO MEC/Bredevoort JO11-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 2-7
06 apr 09.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 FC Trias JO11-3JM co 2-3
13 apr 09.30 SJO AZSV - AD '69 JO11-4 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 0-1
20 apr 10.00 Grol JO11-4 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 1-3
11 mei 09.30 KSV JO11-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co -
18 mei 09.30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 Meddo SC JO11-1JM co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!