Cookie beleid v.v. Ulftse Boys

De website van v.v. Ulftse Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
02 sep 14.30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 DVV JO19-1 co 4-4
09 sep 15.00 DCS JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 2-3
16 sep 14.30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 Concordia-W JO19-1 co 1-0
23 sep 14.30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 Vorden JO19-1 co 5-1
30 sep 15.15 VIOD JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 2-1
07 okt 12.30 FC Zutphen JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 7-1
26 okt 20.00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 ST: Gendringen/SVGG JO19-1 co 1-6
28 okt 12.30 FC Zutphen JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 4-1
04 nov 15.00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 AZC JO19-1 co 4-0
11 nov 15.30 VIOD JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 0-0
18 nov 14.30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 SJO AZSV - AD '69 JO19-1 co 3-4
25 nov 13.00 SP Lochem JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 4-2
02 dec 15.00 Vorden JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 4-0
09 dec 14.30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 ST: Gendringen/SVGG JO19-1 co 0-2
03 feb 15.00 Markelo JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 2-2
24 feb 14.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 Vorden JO19-1 co 5-1
02 mrt 15.15 WVV'34 JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 4-6
09 mrt 14.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 ST: Gendringen/SVGG JO19-1 co 5-1
16 mrt 14.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 Concordia-W JO19-1 co 1-2
06 apr 14.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 SP Lochem JO19-1 co 3-0
13 apr 15.00 Longa '30 JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 0-1
20 apr 14.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 VIOD JO19-1 co 3-4
01 mei 20.00 Rood Zwart JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 2-1
11 mei 14.45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 AZC JO19-1 co 1-3
18 mei 15.30 FC Eibergen JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 co 1-3
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!