Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
28 nov 9:30 Ulftse Boys 4 (zon) SDOUC 6 (zon)
28 nov 11:00 SV Basteom 5 (zon) Ulftse Boys 6 (zon)
28 nov 11:15 FC Trias 3 (zon) ST: Ulftse Boys/GWVV/SDOUC 3 (zon)
28 nov 12:00 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) Sprinkhanen 2 (zon)
28 nov 14:00 't Peeske 1 (zon) Ulftse Boys 1 (zon)
1 dec 18:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1 FC Dinxperlo JO11-1
1 dec 19:00 Varsseveld JO13-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1
1 dec 20:00 Ulftse Boys VR1 DZC '68 VR3
4 dec 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-2
4 dec 8:30 VVG '25 JO11-2JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM
4 dec 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2 FC Trias JO10-2JM
4 dec 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-2 Varsseveld JO9-2
4 dec 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-3JM Westendorp JO9-1JM
4 dec 8:30 Longa '30 JO9-3 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM
4 dec 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-3 't Peeske JO8-1G
4 dec 8:30 SJO MEC/Bredevoort JO7-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
4 dec 8:40 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 FC Dinxperlo JO7-1JM
4 dec 8:45 DVC '26 JO10-3JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-4JM
4 dec 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO9-2JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-1JM
4 dec 8:50 Varsseveld JO7-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
4 dec 9:00 Spcl. Brummen JO8-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-2
4 dec 9:00 Gendringen JO7-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
4 dec 9:10 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
4 dec 9:20 FC Dinxperlo JO7-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
4 dec 9:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-2 VIOS B. JO11-1JM
4 dec 10:00 ST: Gendringen/SVGG JO12-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-1
4 dec 10:15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-2 AZSV JO12-3
4 dec 10:15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1 VVG '25 JO11-1
4 dec 10:30 Pax JO13-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1
4 dec 10:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 Keijenburgse Boys MO13-1
4 dec 10:45 MASV JO14-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO14-1
4 dec 11:15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-3 VIOS B. JO12-1JM
4 dec 12:00 S.V. Kilder MO15-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO15-1
4 dec 12:15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3 Grol JO15-3JM
4 dec 12:15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 VIOD MO17-1
4 dec 12:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1 v.v. Dieren JO17-1
4 dec 12:30 ST:DVC'26/Sprinkhanen JO15-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1
4 dec 12:45 ZZC'20 VR2 Ulftse Boys VR1
4 dec 13:00 AD'69 JO15-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2
4 dec 14:15 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2 FC Trias JO17-2
4 dec 14:30 ST: Terborg/Silvolde JO17-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-3
4 dec 14:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 FC Zutphen JO19-1
4 dec 14:45 ST: vv Montferland JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2
4 dec 15:00 DVC '26 MO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO19-1
4 dec 15:00 ST SDOUC/Ulftse Boys/GWVV VR1 Warnsveldse Boys VR1
5 dec 9:30 Ulftse Boys 6 (zon) Vorden 6 (zon)
5 dec 10:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/SDOUC 3 (zon) Varsseveld 3 (zon)
5 dec 10:00 Concordia-W 7 (zon) Ulftse Boys 4 (zon)
5 dec 11:00 Doetinchem 2 (zon) ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon)
5 dec 14:00 Ulftse Boys 1 (zon) FC Dinxperlo 1 (zon)
7 dec 20:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 Ajax B JO19-1
8 dec 19:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1 FC Zutphen JO15-1JM
11 dec 8:30 Longa '30 JO12-2JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-3
11 dec 8:30 AZSV JO11-3JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-2
11 dec 8:30 VVG '25 JO9-2JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-3JM
11 dec 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM FC Winterswijk JO9-4JM
11 dec 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-2 Concordia-W JO8-1
11 dec 8:30 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
11 dec 8:40 Gendringen JO7-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
11 dec 8:45 DVC '26 JO8-3JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-3
11 dec 8:50 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 SJO MEC/Bredevoort JO7-1
11 dec 9:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-1JM Varsseveld JO9-3JM
11 dec 9:00 ST: Gendringen/SVGG JO9-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-2
11 dec 9:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 FC Dinxperlo JO7-2
11 dec 9:10 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 Varsseveld JO7-1JM
11 dec 9:20 FC Dinxperlo JO7-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
11 dec 9:30 DEO JO12-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-2
11 dec 9:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM ZZC'20 JO11-2
11 dec 9:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-1 Longa '30 JO10-2
11 dec 9:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-4JM FC Bergh JO10-2
11 dec 9:30 SVO DCS/OBW MO13-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1
11 dec 10:00 FC Eibergen JO10-3JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2
11 dec 10:30 FC Bergh JO13-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2
11 dec 10:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2 Ajax B JO15-1
11 dec 10:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-1 OBW JO12-2
11 dec 10:45 Varsseveld JO11-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1
11 dec 11:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO14-1 DZC '68 JO14-2JM
11 dec 11:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 AZSV JO13-2JM
11 dec 11:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO15-1 SVO DCS/OBW MO15-1
11 dec 11:45 SC Klarenbeek VR2 ST SDOUC/Ulftse Boys/GWVV VR1
11 dec 12:00 ST Gendringen/SVGG JO15-2JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3
11 dec 13:00 ST: vv Montferland JO17-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2
11 dec 13:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-3 Longa '30 JO17-4
11 dec 13:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1 VDZ JO15-1JM
11 dec 13:00 Pax MO17-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1
11 dec 14:00 VVO JO19-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1
11 dec 14:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO19-1 ST: AZSV/AD'69 MO19-1
11 dec 14:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 S.V. Kilder JO19-1
11 dec 14:45 Ulftse Boys VR1 Colmschate '33 VR2
11 dec 15:00 SP Lochem JO17-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1
12 dec 9:30 Ulftse Boys 4 (zon) Longa '30 13 (zon)
12 dec 10:30 SP Rekken 2 (zon) ST: Ulftse Boys/GWVV/SDOUC 3 (zon)
12 dec 11:00 VIOD 7 (zon) Ulftse Boys 6 (zon)
12 dec 12:00 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) Etten 2 (zon)
12 dec 14:00 SC Meddo 1 (zon) Ulftse Boys 1 (zon)
18 dec 8:30 AZSV JO11-1JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1
18 dec 8:30 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM AZSV JO9-4JM
18 dec 9:00 't Peeske JO10-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-4JM
18 dec 10:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-2 VIOS B. JO12-1JM
18 dec 10:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 FC Dinxperlo MO13-1
18 dec 11:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 FC Bergh JO13-1
18 dec 11:00 DCS JO13-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2
18 dec 11:30 FC Trias JO15-2JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2
18 dec 12:00 ST: Terborg/Silvolde JO15-3 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3
18 dec 12:45 ST: AZSV/AD'69 O17-3 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-3
18 dec 12:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 FC Trias MO17-1
18 dec 13:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 v.v. Dieren JO19-1
18 dec 13:00 ST: AZSV/AD'69 O17-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1
18 dec 13:00 Colmschate '33 JO15-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1
18 dec 13:00 ST : DVC'26/Sprinkhanen MO15-1 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO15-1
18 dec 14:00 Ruurlo JO17-2 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2
18 dec 14:00 Ulftse Boys VR1 Spcl. Brummen VR1
18 dec 14:30 Colmschate '33 VR2 ST SDOUC/Ulftse Boys/GWVV VR1
18 dec 14:45 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 Keijenburgse Boys JO19-1
18 dec 15:00 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO19-1 DVC '26 MO19-2
19 dec 10:00 Concordia-W 4 (zon) ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon)
19 dec 14:00 S.V. Kilder 1 (zon) Ulftse Boys 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!